top of page
pikes-legal-služby.jpg

Služby

monsterDOWN.png

Byznys je celek a vyžaduje komplexní přístup.

My na to nezapomínáme, a tak u nás klasické rozdělení právních služeb nenajdete. Místo toho jsme pro vás navrhli oborová řešení na míru.

Ceník služeb

Veškeré odměny za poskytované právní služby jsou smluvní a vychází z dohody mezi klientem a advokátní kanceláří. 


Protože vám chceme vždy sdělit cenu, která bude odpovídat časové a odborné náročnosti právě daného případu, zajímá nás vždy, jaký je váš cíl. Pokud vás tedy zajímá cena právních služeb, tak nám napište nebo zavolejte. S vaším případem se rádi seznámíme, a to nezávazně aniž byste za to cokoli platili. U nás totiž klienti platí až za poskytované služby.


Spoluprací s námi získáváte silného a dlouhodobého partnera, který se o vás vždy postará.

Mohlo by vás také zajímat, že

  • platby za právní služby probíhají především bezhotovostně převodem na účet nebo platební kartou zde

  • jsme plátci DPH

  • v souladu s předpisy České advokátní komory jsme řádně pojištění

  • v souladu se zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, je Česká advokátní komora pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátní kanceláří (advokátem) a spotřebiteli ze smluv o poskytování právních služeb. Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz. Spotřebitelem se rozumí osoba nejednající v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání.

bottom of page