top of page
pikes-legal-o-nas.jpg

O nás

monsterDOWN.png

Jsme advokátní kancelář s hlavním sídlem v centru Prahy. Máme cit pro byznys, hlubokou právní odbornost a mezinárodní zázemí. 

Vytváříme strategie s ohledem na váš byznys

Neptáme se, jaký je váš problém. Zajímá nás váš cíl. Vy určujete cíle, my vymýšlíme strategii, nabízíme cesty. Vše, co děláme, vnímáme v širokém kontextu celého byznysu. Byznys je celek, který vyžaduje komplexní přístup. Nesoustředíme se proto na jednotlivé kroky, ale na řešení, která vyhovují vašim dlouhodobým cílům. Pomáháme vám vymyslet takovou strategii, která bude fungovat ve světě práva i byznysu.

Jsme tým odborníků z jednotlivých oborů 

Ve světě byznysu se nelze spolehnout pouze na znalosti obchodního práva. Proto si zakládáme na všeobecné praxi, hlubokých znalostech a týmové spolupráci. Poskytujeme tedy služby ve všech oborech práva, které jsou nezbytné pro úspěšný byznys, včetně práva trestního. Právní služby poskytujeme firmám i privátní klientele. Pravidelně publikujeme, přednášíme a komentujeme.

Máme své zastoupení v zahraničí

Dlouhodobé zkušenosti z Francie a Lucemburska nám dávají jedinečný pohled na věc. Součástí našeho týmu jsou totiž advokáti trvale působící v těchto zemích. Jsme tak schopni v krátkém čase poskytnout naše služby na celém území Francie a Lucemburska, a naopak zahraniční klientele na českém území. Kromě českého jazyka se s námi domluvíte i anglicky a francouzsky.

Navazujeme na své úspěchy

Pikes Legal navazuje na advokátní kancelář Ladislava Drhy založenou v roce 2016 a posouvá své cíle ještě dál. Hrdě se hlásíme ke svým kořenům a úspěchům, kterých jsme s našimi klienty dosáhli. Abychom se ale mohli posouvat dál ke své vizi, potřebovali jsme novou, odvážnou a mezinárodní značku. A tak vznikla advokátní kancelář Pikes Legal. 

Naše další projekty

pikes-legal-finlaw.jpg
pikes-legal-nemovitostni-portal.jpg
pikes-legal-svj-pravnik.jpg

Podporujeme

pikes-legal-litfin.jpg
pikes-legal-prvni-ceska-predsednicka.jpg
pikes-legal-sdruzeni-ceskych-moravskych-
pikes-legal-vize.jpg
monsterUP.png

Naše poslání

Propojovat byznys a právo.

Pomáháme firmám být efektivnější a úspěšnější. Pomáháme jim vystoupit z komfortní zóny, dělat odvážná rozhodnutí a růst. Vymýšlíme strategie pro jejich dlouhodobé cíle. Jsme jejich partneři pro byznys. Jejich úspěch je měřítkem toho našeho.

Naše vize

Přesahovat obory i státy tak, abychom našim klientům umožnili dosáhnout svých cílů.

Propojujeme obory tak, abychom firmám dokázali poskytnout kompletní servis. Kromě právních služeb poskytujeme i daňové poradenství, pojištění nebo mediální servis. Mezinárodním společnostem nebo firmám obchodujícím se zahraničím můžeme nabídnout vše, co budou potřebovat.

monsterDOWN.png

Naše hodnoty

Způsob, jakým přemýšlíme a pracujeme, je klíčem k vašemu úspěchu. Na čem naší práci stavíme?

Strategie

Každý váš případ vnímáme v souvislostech a s citem pro byznys. Vytváříme strategické cesty k vašemu cíli.

Odvaha

Postavíme se za vás ať se děje, co se děje. Dejte nám svou důvěru a společně půjdeme plnit odvážné cíle.

Inovace

Nové obory si žádají nová řešení. Sledujeme trendy, navrhujeme neotřelá řešení, nejdeme podle starých šablonek.

Bez hranic

Cizina nám není cizí. Využijte našich zkušeností a zázemí ve Francii a Lucembursku.

monsterDOWN.png
bottom of page