top of page
pikes-legal-investicni-sluzby-header.jpg

Služby

monsterDOWN.png

Domů   /   Služby   /   Investiční služby a finanční poradenství

Investiční služby a finanční poradenství

Jen v málo oborech je tak důležité propojení práva a světa byznysu tak, jako v oblasti investičních služeb a finančního poradenství. Protože my zvládáme oboje, jsme vyhledávanou advokátní kanceláří pro tento segment.

Založíme pro vás obchodníka s cennými papíry a budeme vás rádi provázet po celou dobu vašeho fungování. Povolení k činnosti obchodníka s cennými papíry je nutné pro poskytování investičních služeb. Potřebujete jej tedy pro přijímání a předávání pokynů týkajících se investičních nástrojů, provádění pokynů týkajících se investičních nástrojů na účet zákazníka, obchodování s investičními nástroji na vlastní účet, obhospodařování majetku zákazníka, investiční poradenství, provozování mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému a další dle ZPKT a předpisů EU.


Našim klientům z řad broker poolů - investičních zprostředkovatelů pomáháme s registrací u ČNB, vypracováváme smlouvy mezi investičními zprostředkovateli a vázanými zástupci, klientskou smluvní dokumentaci, či nastavujeme systém vnitřních procesů, compliance, školíme zaměstnance a vázané zástupce atd. Klienty také zastupujeme při sankčních kontrolách ze strany ČNB.


Výhodou naší kanceláře je, že máme s finančním poradenstvím rozsáhlé praktické zkušenosti a dovedeme tak najít nastavení, které bude právně v pořádku, ale přitom bude v co nejmenší míře omezovat klientovo podnikání. S klienty hledáme zákonné cesty a spolupracujeme s nimi na vývoji nových produktů a nastavení obchodních modelů.

KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme do toho společně

Rádi se detailně seznámíme s vašimi konkrétními potřebami a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. 

bottom of page