top of page
pikes-legal-obchodni-spolecnosti-header.

Služby

monsterDOWN.png

Domů   /   Služby   /   Obchodní společnosti, podnikatelé, holdingy

Obchodní společnosti, podnikatelé, holdingy

My propojujeme byznys a právo. Rozumíme tak vašim potřebám a cílům. Ať jste obchodní korporace nebo podnikající fyzická osoba, pomůžeme vám být efektivnější a úspěšnější. Provedeme vás právem od okamžiku rozjetí vašeho byznysu až na jeho vrchol.

Na počátku vám navrhneme optimální strukturu vaší společnosti s ohledem na váš byznys a daňové aspekty. Založíme obchodní společnost, zařídíme nezbytné registrace a pokud hodláte podnikat v oblasti financí a investic, provedeme vás i příslušným řízením u ČNB. Pokud vstupujete do existující společnosti, vypracujeme due diligence a provedeme vás celou akvizicí. Rovněž upravíme smluvní vztahy mezi společníky, společností a členy jejich orgánů tak, abychom vás ochránili. Připravíme manažerské smlouvy. 


Zakládáme si na tom, že firmám a podnikatelům poskytujeme poradenství dlouhodobě ve všech sférách jejich fungování. Připravíme pro vás jak kompletní smluvní dokumentaci pro váš byznys, tak vás zastoupíme v případném soudním řízení či arbitráži. Našimi klienty jsou již firmy a podnikatelé z různých oblastí, což nám dává unikátní vhled do jednotlivých oblastí podnikání a dovedeme tak připravit praktickou dokumentaci na míru. Poskytujeme své služby jak velkým finančním institucím a investičním společnostem, tak firmám a podnikatelům z oblasti strojírenství, stavebnictví a obchodu. Podívejte se na naše reference.


Zájmy našich klientů hájíme jak na valných hromadách, tak při uplatňování práva na informace vůči společnosti. Poskytujeme služby pro společníky a akcionáře v soudních sporech ze společnické žaloby, sporech o náhradu újmy či o neplatnost rozhodnutí valné hromady. Poskytujeme služby i členům statutárních orgánů v soudních řízeních souvisejících s jejich postavením v korporaci.

Pomáháme našim klientům s přeměnami jejich společností. Fúze, rozdělení, převod jmění na společníka, změna právní formy či likvidace nejsou pro nás jen marketingové fráze.  Působíme také ve Francii a Lucembursku, kde vám rádi pomůžeme rozvinout váš byznys.

KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme do toho společně

Rádi se detailně seznámíme s vašimi konkrétními potřebami a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. 

bottom of page