top of page
pikes-legal-svj-bytova-druzstva-header.j

Služby

monsterDOWN.png

Domů   /   Služby   /   Společenství vlastníků a bytová družstva

Společenství vlastníků a bytová družstva

Jsme předními poskytovateli služeb v oblasti práva společenství vlastníků, družstevního a bytového práva. Jsme autory monografie Manuál pro předsedu SVJ, pravidelně na toto téma publikujeme články a komentáře. Setkat se s námi můžete na přednáškách či školeních.

Naše služby využilo již více než 2000 společenství vlastníků jednotek a bytových družstev. Zakládáme si na tom, že naši klienti využívají naše služby dlouhodobě. Pomáháme v případech, kdy klienti uzavírají smlouvy o dílo s plněním v řádech milionů korun, nebo i když potřebují jen pomoci při vymáhání drobných částek. Běžně provádíme revizi a změnu stanov a domovního řádu, provádíme právní audity, zpracováváme právní analýzy (např. na právní povahu lodžií a teras, rozúčtování poplatků, změnu prohlášení), připravujeme změnu prohlášení vlastníka, smlouvy o výstavbě, převody družstevních jednotek a likvidaci družstev. 


Protože se dlouhodobě specializujeme na problematiku SVJ a bytového vlastnictví, víme dopředu, s jakými problémy se SVJ potýkají a jak je můžeme efektivně řešit. Disponujeme unikátními zkušenostmi a znalostmi, které nám umožňují poskytovat služby na vysoce profesionální úrovni s orientací na praktické řešení problému. Spolupracujeme se specialisty z oblasti účetnictví a daní pro společenství vlastníků a bytová družstva. Poskytneme vám také služby likvidátora vašeho bytového družstva. Rovněž vám zajistíme služby profesionálního předsedy vašeho SVJ nebo BD. 

KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme do toho společně

Rádi se detailně seznámíme s vašimi konkrétními potřebami a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. 

bottom of page