top of page
pikes-legal-insolvence-header.jpg

Služby

monsterDOWN.png

Domů   /   Služby   /   Insolvenční řízení – věřitelé, dlužníci, správci

Insolvenční řízení – ​věřitelé, dlužníci, správci

Insolvenční řízení vedeme pro naše klienty vždy strategicky s ohledem na jejich cíle. My totiž propojujeme byznys a právo. Neomezujeme se pouze na zpracování insolvenčních návrhů a podávání přihlášek. Na případech vedle advokátů také pracují daňoví poradci a insolvenční správce.

Pokud jste dlužník, vyhodnotíme stav vaší firmy, posoudíme právní rizika, zohledníme osobní odpovědnost a navrhneme řešení. Provedeme vás krizí. Umíme odvrátit úpadek vaší firmy nebo ji na něj připravit. Zvládneme také odvrátit nedůvodné a šikanózní insolvenční návrhy proti vaší firmě. Poradíme vám, kdy je vhodné podat insolvenční návrh nebo kdy jej nepodávat. Poskytujeme klientům komplexní podporu během moratoria a vyjednávání reorganizačního plánu. Připravíme insolvenční návrh a zastoupíme vás v celém insolvenčním řízení. Ochráníme vás i před nesprávným postupem insolvenčního soudu či insolvenčního správce.

S věřiteli spolupracujeme již před zahájením insolvenčního řízení tak, aby došlo k získání maximální částky z pohledávky či případné efektivní sanaci pohledávky. Poskytujeme monitoring insolvenčních řízení vašich dlužníků a změny ve vedení jejich firem. Analyzujeme opatření a postupy tak, abychom minimalizovali škody související s úpadkem vašeho dlužníka.

 

Vypracujeme a podáme přihlášku do řízení, zastoupíme vás na jednání věřitelů a přezkumných řízeních. Budeme bránit vaše práva i v řízeních o opravných prostředcích.

Pokud jste insolvenční správce, zastoupíme vás ve všech typech incidenčních sporů a budeme s vámi spolupracovat při uplatňování práv vůči třetím osobám. Poskytujeme poradenství při dodržování povinností insolvenčního správce a při řádném vedení insolvenčního řízení.

KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme do toho společně

Rádi se detailně seznámíme s vašimi konkrétními potřebami a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. 

bottom of page