top of page
pikes-legal-kryptomenove-burzy-smenarny-

Služby

monsterDOWN.png

Domů   /   Služby   /   Kryptoměnové burzy a směnárny, obchodníci s kryptoměnami

Kryptoměnové burzy a směnárny, obchodníci s kryptoměnami

Jsme inovativní a jdeme s dobou. Jako jedna z prvních advokátních kanceláří jsme se začali věnovat kryptoměnám a s nimi související problematice.

Našimi klienty jsou především kryptoměnové směnárny a obchodníci s kryptoměnami. Podíleli jsme se na založení největší kryptoměnové burzy v České republice. Obchodování s kryptoměnami se sami aktivně účastníme. Můžete očekávat poradenství založené na praktických zkušenostech a znalosti tohoto specifického prostředí. Díky mezinárodnímu přesahu naší advokátní kanceláře dovedeme správně zvolit domicilování daného projektu a urychlit jeho rozvoj.


Našim klientům poskytujeme právní analýzy a konzultace týkající se obchodování s kryptoměnami a směnami do FIAT a zpět.  Naše služby jsou komplexní a zohledňují také vždy oblasti daní, finančního práva a platebních služeb, problematiku KYC a AML/CFT opatření (opatření proti praní špinavých peněz a financování terorismu). Poskytujeme na klíč poradenství a management při vzniku kryptoměnových projektů a ICO, zpracováváme white paper a související dokumentaci, nastavujeme odpovědnostní rizika. Rovněž klientům připravíme smluvní dokumentaci pro transakce, vč. přijímání plateb za zboží a služby v Bitcoinech. Zastupujeme klienty v soudních a arbitrážních řízeních vedených v souvislosti s kryptoměnami.


Dlouhodobě spolupracujeme se dvěma českými PE/VC fondy, které v seed fázi investují do kryptoměnových a fintech projektů. Díky spolupráci s nimi jsme se tak mohli podílet na zatím jediném českém IEO (Initial exchange offering), což je nový druh ICO. Trendem poslední doby pak je digitalizace aktiv a s ní spojené právní konsekvence. Protože byznys a právo jsou naší doménou, dovedeme Vám pomoci i s PR a marketingovou stránkou projektu a s listingem na burzy.

KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme do toho společně

Rádi se detailně seznámíme s vašimi konkrétními potřebami a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. 

bottom of page