top of page
pikes-legal-obeti-trestnych-cinu-header.

Služby

monsterDOWN.png

Domů   /   Služby   /   Oběti trestných činů

Oběti trestných činů

Zastupování nabízíme i těm klientům, kteří se ocitli v postavení poškozených, a kteří v trestním řízení hájí svá práva a v řadě případů uplatňují nárok na náhradu škody. Byznys není vždy jen procházka růžovou zahradou. Pokud se dostanete do složité situace, budeme stát za vámi i v trestních věcech.

Máme bohaté zkušenosti se zastupováním poškozených a obětí trestných činů. V souladu se zákonem o obětech trestných činů dokážeme obětem zajistit maximální ochranu jejich práv, přiznání statutu tzn. zranitelné oběti či požádat o zmocněnce hrazeného státem. Po pachatelích vymáháme náhradu škody. Poskytneme vám i právní pomoc v rámci podání žádosti o peněžitou pomoc obětem trestné činnosti směřované Ministerstvu spravedlnosti ČR. 


Poskytujeme právní služby jako zmocněnci poškozených již od fáze prověřování a vyšetřování až po řízení před soudem. Naši advokáti disponují zkušenostmi a praktickými znalostmi přímo z terénu a budou tak vaší oporou po celou dobu trestního řízení. Naší specializací jsou pak trestné činy proti životu a zdraví a s tím související právo na náhradu škody. Poskytujeme své služby například obětem dopravních nehod nebo poškozeným ve zdravotnických zařízení při poskytování zdravotních služeb.

KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme do toho společně

Rádi se detailně seznámíme s vašimi konkrétními potřebami a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. 

bottom of page