top of page
pikes-legal-trestni-stihani-header.jpg

Služby

monsterDOWN.png

Domů   /   Služby   /   Trestní stíhání společností a fyzických osob

Trestní stíhání společností a fyzických osob

Byznys není vždy jen procházka růžovou zahradou. Pokud se dostanete do složité situace, budeme stát za vámi i v trestních věcech. Protože propojujeme právo a byznys, chápeme lépe než jiní podstatu hospodářské a majetkové kriminality. A hlavně vám dovedeme poradit tak, abyste se vůbec nedostali do trestního problému.

Advokáti se zpravidla specializují na občanské a obchodní právo nebo to jsou trestní advokáti, kteří často plní média. Advokát se specializací na občanské a obchodní právo vám určitě skvěle připraví smluvní dokumentaci, pomůže s financováním či získáním dotace. Trestní advokát povede skvěle vaši obhajobu při ublížení na zdraví nebo při krádeži. Ale co když trestná činnost spočívá v úvěrovém podvodu, krácení daní nebo poškozování zájmů Evropské unie? Advokát civilista určitě dobře pochopí podstatu problému, ale před vyšetřovateli se vás zpravidla nezastane, a trestní advokát se za vás sice postaví, ale skutková podstata mu bude cizí. Na tyto případy jsme tady my. Naší konkurenční výhodou totiž je, že propojujeme naše znalosti z byznysu a podnikání s praktickými zkušenostmi s trestním právem. 


Poskytujeme právní služby při obhajobě klientů, a to již od fáze prověřování a vyšetřování až po řízení před soudem. V rámci obhajoby poskytujeme právní služby včetně souvisejícího poradenství jako je vedení PR komunikace. Naši advokáti disponují zkušenostmi a praktickými znalostmi přímo z terénu, které jsou pro správné vedení obhajoby zcela nezbytné. Zkušenosti máme i s ostatními druhy trestné činy. Zastupovali jsme klienty mimo jiné v případech vyšetřovaných Národní centrálou proti organizovanému zločinu (NCOZ), již zaniklým Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) a Útvarem odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK), Národní protidrogovou centrálou (NPC) či Generální inspekcí bezpečnostních sborů (GIBS).

KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme do toho společně

Rádi se detailně seznámíme s vašimi konkrétními potřebami a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. 

bottom of page