top of page
pikes-legal-realitni-kancelare-developer

Služby

monsterDOWN.png

Domů   /   Služby   /   Realitní kanceláře, developerské společnosti, nemovitosti

Realitní kanceláře, developerské společnosti, nemovitosti

Nemovitosti nás baví. Koupě, prodej, nájem, výstavba jednotky nebo celého developerského projektu je náš svět. Byznys s nemovitostmi známe ze všech úhlů. Dlouhodobě pracujeme pro stavební společnosti, spolupracujeme s realitními kancelářemi, zastupujeme kupující i prodávající. 

Specializujeme se na transakce nemovitostí, kdy zajišťujeme komplexní služby od kontroly právního stavu nemovitosti, přes asistenci při financování až po realizaci samotného převodu vlastnického práva k nemovitosti. Financování pro nás není pouze advokátní úschova, ale také služby spojené s vyplacením zástavního práva, exekuce či vypořádáním souvisejících závazků či zatížení nemovitosti. Sepisujeme a revidujeme kupní, darovací či nájemní smlouvy, připravujeme zástavní smlouvy a smlouvy o věcných břemenech. Pomůžeme vám rovněž se smlouvou o výstavbě nebo převodem družstevních bytů na členy. Zastupujeme klienty při vyjednávání s protistranou, protože tenhle byznys známe.

 

Realitním kancelářím poskytujeme i služby související přímo s jejich podnikáním. Nastavíme fungování realitní kanceláře tak, abyste plnili všechny své povinnosti vyplývající ze zákona o realitním zprostředkování. Pomáháme s implementací AML opatření, připravujeme kompletní metodiku a poskytujeme školení. Zpracujeme kompletní smluvní dokumentaci pro vaše podnikání jako je rezervační smlouva, smlouva o zprostředkování či smlouvy o spolupráci s realitními makléři a dalšími specialisty z oboru.  


Pro stavební společnosti zařídíme kompletní smluvní dokumentaci k projektu. S klienty spolupracujeme již ve fázi koupě pozemku či nemovitosti, výstavbě sítí a infrastruktury, připravujeme smlouvy o dílo, uplatňujeme odpovědnost za vady řešíme spory ze smluv s dodavateli. V průběhu realizace projektu připravujeme nezbytné podklady pro katastrální úřady, zpracováváme prohlášení vlastníka, řešíme transakční dokumentaci při prodeji či pronájmu prostor. Klienty zastupujeme při jednání s klienty, tak v případných soudních sporech. 

KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme do toho společně

Rádi se detailně seznámíme s vašimi konkrétními potřebami a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. 

bottom of page