top of page
pikes-legal-investicni-spolecnosti-fondy

Služby

monsterDOWN.png

Domů   /   Služby   /   Investiční společnosti a fondy, §15 ZISIF

Investiční společnosti a fondy, §15 ZISIF

Podnikání ve finančních službách nás baví. Náš tým je složen z odborníků s právním a ekonomickým vzděláním a díky tomu rozumíme účetní i obchodní stránce vašeho byznysu. Jsme specialisté na služby podléhající regulaci Českou národní bankou.

Naši advokáti znají detailně nejen právní úpravu týkající se investičních společností a fondů, včetně alternativních fondů, ale díky své předchozí praxi znají i specifické postupy a požadavky České národní banky. Rádi proto pro vás připravíme kompletní dokumentaci a všechny potřebné podklady. Rovněž vás provedeme celým řízením u ČNB.

Základem každé spolupráce je však vždy dobrá příprava. Vysvětlíme vám tedy dopředu, co očekávat a na co se připravit. Projdeme s vámi celý váš byznys, zda vyhovuje všem nárokům ČNB na personální obsazení, technické a kapitálové zajištění a na organizaci. Společně připravíme obchodní plán a v souladu s aktuální právní úpravou a na základě našich praktických zkušenosti vám vypracujeme systém závazných vnitřních postupů a metodik.

Pomůžeme vám se založením fondu kvalifikovaných investorů (FKI), investiční společností i s alternativním fondem dle § 15 ZISIF. Založíme obchodní korporaci odpovídající vašemu byznys plánu, připravíme kompletní dokumentaci pro ČNB včetně investiční strategie dle vašich požadavků a provedeme vás celým řízením. Rádi vám poskytneme naše služby také při přípravě smluvní dokumentace s klienty, sepíšeme vám všeobecné obchodní podmínky, připravíme kompletní metodiku GDPR a nastavíme systém pro plnění opatření AML/CFT. Naše služby však pokračují i následně, kdy pro vás budeme oporou při reportování ČNB či plnění povinností dle AML.

KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme do toho společně

Rádi se detailně seznámíme s vašimi konkrétními potřebami a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů. 

bottom of page