top of page
pikes-legal-aktuality.jpg

Články

monsterDOWN.png
Vyhledat
  • Obrázek autoraNikola Szabó

5 nejlepších právnických seriálů na Netflixu

Blíží se víkend a bohužel také déšť a bouřky. Nejlepší čas na odpočinek, slané brambůrky a novou seriálovou závislost. Nejlépe z právnického prostředí.


A na Netflixu najdete všechno.

Podívejte se na naše tipy na právnické seriály, které můžete na Netflixu najít.


Better Call Saul / Volejte Saulovi

Better Call Saul je prequel spin-off známého seriálu Breaking Bad / Perníkový táta. Přestože se děj odehrává dříve, doporučujeme nejdřív zhlédnout původního Perníkového tátu. V něm byla představena postava trochu šíleného advokáta Saula Goodmana. Celý příběh právníka Saula pak vypráví právě seriál Volejte Saulovi.


How to get away with murder / Vražedná práva

Dějové zvraty, nečekaná úmrtí a rychlý spád. Profesorka práv Viola Davis a její studenti jsou zapleteni do vraždy. Kromě vyučování Viola také obhajuje i ty největší zločince a násilníky.


American Crime Story

American Crime Story je seriálové dílo amerického režiséra Ryana Murphyho. Každá série sleduje jiný příběh z americké historie.


První série Lid versus O. J. Simpson z roku 2016 v deseti epizodách přiblíží jeden z nejsledovanějších soudních procesů v historii USA. Proces s fotbalistou O.J.Simpsonem, který byl obviněn za vraždu své manželky.


Druhá série American Crime Story již právnické prostředí opouští a sleduje příběh a pátrání po Andrew Cunananovi, psychicky narušeném homosexuálovi, který jednoho rána zastřelí návrháře Gianni Versaceho. Postupem času se ukáže, že vražda Versaceho nebyla první a ani jediná, kterou má mladý vrah na svědomí.


Letos má být divákům představena další série, tentokrát s názvem Impeachment. Již dle názvu je tedy jasné, že se Murphy tématem opět navrací k právnickému a politickému prostředí, tentokrát přímo z nejvyšších míst.


Suits / Kravaťáci

Kravaťáci je americký televizní seriál, který se odehrává ve fiktivní advokátní kanceláři v New Yorku. Hlavní postavou je Mike Ross, který přes svou vysokou inteligenci nikdy nedokončil vysokou školu. Udržení tohoto tajemství, řešení právních případů a každodenní život právníka jsou hlavní motivy seriálu.


Trial by Media / Soudní procesy v médiích

Nejsledovanější soudní procesy v historii. Dokumentární seriál Soudní procesy v médiích se snaží odpovídat na otázku, zda a do jaké míry byly výsledky těchto procesů ovlivněny médii.

Tohle je našich 5 vítězů. Budeme se těšit na vaše oblíbence v komentářích na našem Facebooku.

Comments


bottom of page