top of page
pikes-legal-aktuality.jpg

Články

monsterDOWN.png
Vyhledat
  • Obrázek autoraRadek Mikulka

Naše účast na konferenci "Správa budov CZ 2019"

Druhá mezinárodní konference Správa budov CZ 2019 je za námi a my jsme přednášeli o způsobech řešení dluhů SVJ a nájemníků. Konference probíhala 10. a 11. října v Hotelu Akademie Naháč a její program byl určen pro vedení a pracovníky stavebních bytových družstev, profesionální správcovské společnosti všech typů bytových domů a nebytových prostor, pro správce nemovitostí, pro zástupce společenství vlastníků jednotek, pracovníků státní správy s agendou správy budov, stavebních řízení, majitele a pracovníky realitních kanceláří a pod.


Během dvou dnů bylo možné vyslechnout přednášky téměř ze všech oblastí, které se týkají správy bytových domů, od péče o fasádu bytového domu, přes aktuální trendy při měření spotřeb až po legislativní problematiku. Právě o právní otázce řešení dluhů SVJ a nájemníků, a to jak soudní, tak mimosoudní cestou, jsme vedli svou přednášku.


Rádi bychom na závěr zdůraznili, že největším přínosem celé konference je setkávání se, navazování nových kontaktů a vyměňování si cenných zkušeností ze světa správy budov.

Comments


bottom of page