top of page
Pikes_kariera_2.png

Kariéra

monsterDOWN.png

Domů   /   Kariéra   /   Koncipient/ka

Rosteme a hledáme do týmu koncipienta/ku

U nás v Pikes Legal hledáme advokátního koncipienta se znalostí francouzského jazyka na úrovni B2 a výše (právnická francouzština není podmínkou, lze se ji doučit v praxi), který doplní náš tým. 

 

Pomáháme firmám dělat odvážná rozhodnutí a ve své práci vždy propojujeme právo a byznys. Právě proto je všeobecná právní praxe standardem naší kanceláře. Jsme tedy schopni poskytnout advokátnímu koncipientovi praxi z různých oblastí práva soukromého i veřejného, včetně praxe na trestních věcech. Naším zájmem je budovat kvalitní a stabilní tým, a proto klademe důraz na praktickou přípravu koncipientů na budoucí povolání advokáta a našeho kolegy. Nabízíme koncipientům i možnost aktivně participovat na akademické činnosti kanceláře. 

 

Od advokátního koncipienta očekáváme vynikající znalost práva, loajalitu, motivaci k

vlastnímu vzdělávání a snahu průběžně se zlepšovat. Za samozřejmost pak považujeme samostatnost, odpovědnost a schopnost logického uvažování. Výhodou je schopnost a zájem koncipienta rozvíjet kancelář v oblasti byznysu, kde i juniorní kolegové mají prostor a příležitost k realizaci vlastních nápadů. Vzhledem k filosofii kanceláře, kdy si sami vychováváme kolegy, preferujeme dlouhodobou spolupráci.

KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme do toho společně

Jestli vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis a pár vět o sobě na e-mail pikes@pikeslegal.com.

bottom of page