Pikes_kariera_2.png

Kariéra

monsterDOWN.png

Domů   /   Kariéra   /   Advokát/ka

Rosteme a hledáme do týmu advokáta nebo advokátku

Daří se nám získávat nové, zajímavé klienty, a proto hledáme do naší kanceláře v centru Prahy nového advokáta nebo advokátku. Pokud máte chuť se učit a získávatnové zkušenosti, máme pro vás zajímavou příležitost.

Jsme česká advokátní kancelář s přesahem do zahraničí, kde se specializujeme na oblast Francie a Lucemburska. Zaměřujeme se především na všeobecnou právní praxi ve všech právních oborech, včetně práva trestního. Zajímavou oblastí pro vás může být naše částečná specializace na finanční a investiční produkty nebo kryptoměny.

 

Očekáváme, že umíte systematicky, pečlivě a samostatně pracovat a že zvládnete profesionální komunikaci s klienty. Pokud je vám blízká problematika související s podnikatelskou praxí zejména v oboru finančních služeb a bankovnictví, investování, fúzí a akvizic, ochrany pověsti atp., tak vás práce u nás bude zaručeně bavit.

Vy u nás najdete profesionální zázemí a příjemnou atmosféru menší advokátní kanceláře. Zapojíme vás ve stávajících projektech, ale dáme vám také možnost rozvíjet a realizovat projekty vlastní. Za dobrou práci vám dobře zaplatíme, dáme vám příspěvek na stravování a nevadí nám ani občasná práce z domova.

KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme do toho společně

Jestli vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis a pár vět o sobě na e-mail pikes@pikeslegal.com.