Pikes_kariera_2.png

Kariéra

monsterDOWN.png

Domů   /   Kariéra   /   Hledáme advokáta/tku

Rosteme a hledáme do týmu advokáta

V rámci kanceláře vykonáváme všeobecnou právní praxi ve všech oborech práva. Věnujeme se také startupům a kryptoměnám a podílíme se tak na unikátních projektech. Významnou část naší klientely představuje podnikatelská sféra, zejména pak investiční společnosti. Jsme menší advokátní kancelář s osobním přístupem a přátelským kolektivem čítající 12 právníků.

 

Do týmu hledáme advokáta s praxí zejména v oboru občanského a obchodního práva, práva obchodních korporací a finančního práva, kterému je blízká problematika v oblasti regulace podnikání na finančním trhu, AML a compliance, emise dluhopisů a jiných cenných papírů, správní řízení u České národní banky, nemovitostní právo. Praxe v těchto odvětvích je výhodou. Předpokládáme znalost anglického jazyka.

 

Nabízíme aktivní zapojení jak ve stávajících projektech, tak možnost rozvoje a realizaci vlastních nových projektů, možnost samostatného vedení případů a různorodou práci pro klienty. Máme zájem o trvalou spolupráci založenou na vzájemné důvěře. Předpokládaný rozsah práce je celý pracovní týden, vedle odměny nabízíme rovněž placenou dovolenou a dotované obědy.

KONTAKTUJTE NÁS

Pojďme do toho společně

Jestli vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis a pár vět o sobě na e-mail pikes@pikeslegal.com.